Kdo jsem?

Jako certifikovaná koučka s magisterským titulem z psychologie jsem svůj profesní život zasvětila podpoře lidí na jejich cestě k osobnímu růstu a seberozvoji.

Moje filozofie

Mým posláním je inspirovat a podporovat vás na cestě k sebepoznání, sebedůvěře a harmonickému životu. Věřím, že každý z nás má nekonečný potenciál, a jsem tu proto, abych vám ho pomohla objevit a rozvinout. Ať už hledáte směr ve své kariéře, chcete zlepšit svůj vztah k jídlu a svému tělu nebo toužíte po harmonických vztazích, společně najdeme cestu k vašim cílům.

Moje metody

Během své krátké praxe jsem získala řadu dovedností, včetně schopnosti krizové intervence, práce se systemickým a narativním přístupem a somatického koučování, které mi umožňuje začlenit tělesné principy do práce s klienty. Sama pravidelně navštěvuji kurzy a vzdělávací programy, abych si rozšiřovala své dovednosti a mohla vám nabídnout aktuální metody a strategie. Mou práci obohacují nejen mé odborné znalosti, ale také osobní zkušenost s poruchami příjmu potravy, která mi umožňuje přistupovat k tématům souvisejícím se zdravím a sebepřijetím s dostatečným pochopením a empatií.

Moje záliby

Kromě mé profesní vášně pro seberozvoj miluji tanec a jógu, které mi umožňují vyjádřit své emoce a najít spojení se sebou samou. Také si užívám pasivní relaxaci, jako je sauna, sledování seriálů, nebo prostě jen být v přírodě, což mi pomáhá udržet rovnováhu v mém životě. A to vše ideálně někde na cestách.

Zpětná vazba a spolupráce

Moje práce je pro mě zdrojem neustálé inspirace a jsem vděčná za každého, s kým se mohu na této cestě podělit o své zkušenosti a poznatky. Věřím, že společně můžeme objevovat nové možnosti a vytvářet pozitivní změny ve vašem životě.

Psycholožka
Koučka
Krizová interventka
Lektorka